FIRMA PLiSATi JE SYNONYMEM PRO VYNIKAJÍCÍ VÝVOJ A VÝROBU PLASTOVÝCH OBALŮ A VÍČEK A JE UZNÁVÁNA JAKO SPECIALISTA NA VYSOCE KVALITNÍ OBALY.

Firma PLiSATi je českou společností, která byla založena v roce 2005. V našem výrobním závodě vyvíjíme a vyrábíme plastové obaly a víčka nejvyšší kvality, zejména pro farmaceutický, potravinářský a kosmetický průmysl. Jsme jedním z vedoucích výrobců plastových obalů a můžeme se pyšnit dlouholetou zkušeností v technologii vstřiko-vyfukování plastových lahviček s dlouholetou tradicí ve výrobě.

Mezi hlavní výrobky firmy PLiSATi patří plastové lahvičky, plastové kontejnery, plastové dózy kulaté a čtyřhranné, plastové láhve, plastové uzávěry s narážecím či šroubovým uzávěrem a další. Víčka obsahují prvky k zajištění záruky originality a zajištění primární těsnosti baleného produktu. Produkty firma PLiSATi vyrábí v unikátních čistých prostorách podle vlastních vzorů stejně jako podle individuálních požadavků svých klientů.

Pro výrobu produktů používáme materiál PP, PETG, PE-HD, PE-LD a PA6 a další. Produkty jsou vyráběny v unikátních čistých prostorách na strojích a zařízeních předních světových výrobců a za využití nejmodernějších technologií, jako jsou vstřiko-vyfukování, injekční vstřikování, mikrovstřikování a další, přičemž se jedná o bezodpadové technologie. Disponujeme certifikátem ISO 9001:2016, který zaručuje vysoký standard ve všech procesech výroby a distribuce. U veškerého zpracovávaného materiálu vyžadujeme dodání zdravotnických respektive potravinářských atestů a k dispozici máme Atest výrobků pro styk s potravinami.

V centru zájmu společnosti PLiSATi je vysoká kvalita výrobků, neustálé zaměření se na požadavky zákazníků a jejich trvalá spokojenost. Firma PLiSATi si klade za cíl vybudovat úzké a dlouhodobé partnerství s klienty poskytováním promtních a bezchybných služeb zákazníkům a dokonalým řešením jejich požadavků v oblasti obalů.