Prostřednictvím pečlivé spolupráce s našimi klienty jsme již navrhli širokou řadu úspěšných produktů, přičemž na počátku vždy stojí přesvědčivý nápad. Jedním z nejdůležitějších požadavků na vznik úspěšného produktu je spolehlivé partnerství, vedoucí ke spokojenosti našich klientů.

Našim zákazníkům poskytujeme podporu během celého procesu vzniku produktu, od počátečního konceptu, přes výrobu prototypů až po vlastní výrobu, a to v různých materiálových a barevných modifikacích. Naše ochota zkoušet nové nápady je vysoce ceněna našimi klienty.

Na počátku úspěšného výrobku s dobrým potenciálem prodeje je poptávka našich klientů či jejich konkrétní nápad, který dále rozvíjíme až po zajištění výroby sofistikovaných výrobků. Velkou pozornost věnujeme vnějšímu vzhledu obalu, ve kterém se odráží naše kreativita vhodně vyvážená nezbytnou funkčností spolu s vysokou kvalitou. Naší prioritou je dosáhnout maximální spokojenosti našich klientů. Realizujeme vaše myšlenky od klientských variant naší široké škály standardních produktů až po zcela nové inovace.

Společnost PLiSATi poskytuje svým klientům také celý komplex poradenských a obchodních služeb od prvotních kontaktů s klientem až po bezproblémovou realizaci dodávek zboží. Jsme si vědomi toho, že dosažení hladkého toku výroby v plnění našich lahviček, dóz a kontejnerů znamená snížení nákladů našich klientů. Nabízíme našim klientům velmi krátké dodací lhůty a rozumné odběrové množství. V našich skladech udržujeme optimální skladové zásoby našich výrobků a nepožadujeme minimální odběrové množství těchto výrobků. Naši klienti oceňují nejvyšší kvalitu, spolehlivý servis, efektivní realizaci výrobních požadavků a náš přímočarý přístup.

Pokud máte jakýkoliv požadavek na balení vašich produktů a hledáte spolehlivého partnera pro rozvoj a výrobu vašich obalů výrobků, kontaktujte náš tým. Těšíme se na vaše nápady a budoucí spolupráci.